Tan Maria Algus-Pullus

Arcymagini. Człowiek

Description:

Arcymagini. Obecna szefowa GMMY( Gildia Magiczna Miasta Yarmie). Fanatyczka “elfitnessu”, niezwykle popularnej wśród czarodziejek gimnastyki dla zdrowia i urody.

Bio:

Karierę zrobiła na fryzjerstwie wynajdując szampon , którego rewelacyjne właściwości odżywiały i wzmagałały wzrost włosów nadając im niezrównany blask, elastyczność i miękkość. Jej kariera nabrała rozpędu, kiedy z sukcesem dokonała regeneracji czupryny tan Esmallandila Łysego ( członek RMO (Rady Miesjkiej Ostrogaru) półelf; zabójca; POZ 20; neutralny zły; zarządca portu w dzielnicy* Chłopskie Krocze*; właściciel bractwa gladiatorów w Złotej Dzielnicy i jednej ze znajdujących się tam aren). Przez wiele lat wyznaczała trendy w stylizacji włosów. Opromieniona sławą powróciła do rodzinnego Yarmie, gdzie przejęła władzę w GMMY.
Zamężna. (Z rycerzem Tan Majeranem Algusem)
Encyclopedia Maxima Orchi, tom XII

Słowo od Vandeimina: Patryk rzekł kiedyś, że Tan Maria wygląda dziwnie i dziwnie się zachowuje. Ma lekko piskliwy głos i skłonność do traktowania mężczyzn protekcjonalnie i zdrabniania ich imion. Na swego męża woła na ten przykład publicznie “Opasiku”. Wielu przezywa ją za plecami “Czarodziwka”, bo jest to twarda kobieta a momentemi wojująca feministka.

Tan Maria Algus-Pullus

Pozdrowienia z Yarmie VanDeiMin